Srpen 2011

NOVÝ FILM na obzoru!

31. srpna 2011 v 9:20 | Edwardův brácha |  Moje sláva
Milí přátelé i nepřátelé!

S radostí Vám tímto oznamuji, že jsem se právě vrátil z dovolené z Tajemného hradu v Karpatech. Pobýval jsem tam u jednoho mého známého. A co tato zpráva znamená pro Vás, dětičky?

PŘECI ŽE SE BRZY KONEČNĚ DOSTANU K TOMU, abych Vám ukázal můj nový, vlastnoručně natočený film. Ano, je to tak, i když o tom mnozí z Vás nevědí, Edwardův brácha je veliký režisér a již má za sebou svou prvotinu!
Můžete ji shlédnout ZDE.

Ačkoli můj poslední film, nesoucí název Přízrak v galerii, je v podstatě vymyšlený, nový film, který Vám zde budu brzy prezentovat se zcela zakládá na pravdě! (Čímž se může pochlubit opravdu jen hrstka současných režisérů...)

Musím se Vám přiznat, drahouškové, že film ještě není zcela hotov, ve střižně dáváme dohromady nejlepší záběry, hudba zatím čeká na dokončení... Ale aspoň se budete moci déle na můj film těšit! Mohu Vám za sebe říci, že je vskutku velkolepý.

Ale dost už o filmu. Velmi mne zajímají Vaše prázdninové zážitky, jelikož se chystám napsat krátký příběh, povídku, a potřeboval bych k tomu drobátko Vaší pomoci. Napište mi tedy - prosím Vás na kolenou, služebníček - to nejzajímavější, co se Vám přihodilo o prázdninách. Děkuji mnohokrát a přeji Vám veselý nástup do školních lavic!