Červenec 2011

Hluboce, zásadně není správné

20. července 2011 v 22:15 | Edwardův brácha |  Moje sláva
Tohle strašně těžce snáší řada dětí. Je to velký nápor na nervy. Když je mladý a když ho to baví. Jako když proud vody toho člověka omýlá a jednoho dne to může prasknout. Neučil jsem na plný úvazek to je ale klid! Trvalo to možná i rok. Práce je neustálé napjetí, tlak na vás, neustále je bavit. Pořád je táhnout a tak no. Chrm. No. Tak to je jako když se v neděli těšíte na pondělní ráno do práce! Už v tom jste. Ta chvíle nebývá nejpříjemnější! Jako je třeba ředitelská důtka. Omezovaly svobodu těch dětí, aby tam byla vůbec nějaká svoboda! Tomu naprosto věřím a tím se řídím. No přehled co největší ale uhlídat se to prostě nedá. Spolupracujeme s psychologickou poradnou. Vytipovat lidi co by mohli být potencionální oběti. Tam se nějak chovají. Spolupráce s psychology, také máme školního kaplana. Je to další člověk, se kterým se mohou normálně bavit. Tohle je nekonečný boj, když se znovu vyjádřím dramaticky. Hlavně mezi mladšími zachytíme včas. No, to je určitě nebezpečné!

Váš Edwardův brácha

Smrt Belly Cullenové

10. července 2011 v 11:52 | Edwardův brácha |  Ze života Edwardova bráchy
Právě sedím zde, v košíku na prádlo a chystám se napsat nový článek do tohoto blogísku. Je to velmi vzrušující!

Konečně, konečně jsem se dostal k tomu, abych Vám povyprávěl, že jsem se zbavil té ohavné Belly Kulenovic. Víte přece, jak na mne posílala svou armádu neživých a málem mne tak připravila o život? Nyní je tomuto trabli konec.
Řeknu to stručně. Již před dávným časem jsem vymyslel plán, jak s tou kačenou zkoncovat na vždy.

Bohužel jsem se k tomu doteď nedostal, jelikož jsem slaviv mé narozeniny neměl vůbec času (ani jako husa klasu). Povím Vám tedy, jak se mi to přihodilo.

Před dávnými časy a za třemi lesy, žila byla jedna Bella. Byla to ovdovělá upírka. Toho maníka, jejího manžela, totiž udatně zabil velký Edwardův brácha. Věci byly ale složitější. Než mohl skvělý a nebojácný Edwardův brácha Bellina manžela Edwarda zabít, Edward Bellu opustil kvůli jiné. To Bellu náramně rozčílilo a jala se vytvořit armádu neživých, aby se tomu zlořádovi pomstila. Pak se do případu vložil již zmíněný bohatýr Edwardův brácha a Edu Kalena zabil. Jenomže. Bella, která nebyla právě obdařena inteligencí, to jaksi nezaregistrovala a zaměnila Edwarda za Edwardova bráchu. Což se zdálo býti osudné. Posílala neživé, aby chuděru nevinného Edwardova bráchu zavraždili. Ten se ale nedal! Nastražil na Bellu past. Ta se - jak bystře předpokládal - na návnadu ihned chytila a Edwardův brácha ji uvrhl do ptačí klece. Jelikož byl Edwardův brácha velmi milosrdný, dával jí pravidelně ptačí zob a proso. Z Belly se tak postupem času stala straka. Tak skončila všemi obdivovaná, ale brzy zapomenutá Bella Kulenová, rozená Svonová...

A já si nyní mohu plnými doušky užívat klidného života. Edwarda i Bellu mám z krku, nezbývá než si konečně oddechnout. Ginny i mé velké Já se chystáme zpátky domů, snad najdeme mezi troskami ještě Martino tělo. Chuděrka musela přestát útok neživých, zatímco my jsme prchali pryč.