Červen 2011

Bezová hůlka a krocan

27. června 2011 v 11:06 | Edwardův brácha
Má milá robátka, Vy již brzy dostanete naplácáno, že? Přeji Vám, ať už to je maminčina dlaň, vařečka, bič či důtky, ať to není příliš bolestivé. Přeci jen špatné vysvědčení není konec světa, že? Ten nastane až příští rok. Tak svým rodičům ode mě dejte vzkázat, že si nepřeji, aby Vás příliš bili. Však oni poslechnou, uvidíte!

Tak to bychom měli. Jsem bystrý hoch a ač do školy již dávno nechodím, dobře si pamatuji, že v tomto ročním období bývá rozdáváno vysvědčení. Nyní bych se ale přenesl k důležitějším tématům a to:

Dnes mám narozeniny!

Ano, je to tak. I Edwardův brácha, ten starý kmet, se jednoho dne narodil. Slavíme to již od rána. Ač se v Zapovězeném lese těžko pořádá party, přeci jen jsem sezval několik místních, abychom mé životní jubileum oslavili. Mám tu smečku vlkodlaků, jednorožce, i párek akromantulí se zastavil.Hostina je v plném proudu (porazili jsme krávu Masařku), máslový ležák teče proudem, všichni jsou spokojení a já právě sedím v koutku, abych se svěřil i Vám, kteří zde nemůžete být se mnou.

Mým narozeninovým přáním je, aby Onur na pracovním zájezdě do Dubaje konečně Šeherezádě vyjevil své city. Myslíte, že se mi mé přání splní? Moc jim to přeji...!

Jářku, Zapovězený les je opravdu zvláštní místo na bydlení, opravdu. Včera jsem zde na zemi našel zlomenou kouzelnickou hůlku (asi z bezového dřeva, řekl bych), v mžiku jsem ji spravil a zkusil jsem si své první kouzlo. Nejsem sice obdařen kouzelnickými schopnostmi, ale za pokus to stálo. Vykřikl jsem "Avis!" , ale z hůlky vyletěl jen starý opelichaný krocan. Mrskl jsem hůlkou o zem a rozšlápl jsem ji. Vždyť já krocany nerad...