Vám by to TAKY nebylo příjemný!

16. dubna 2011 v 21:05 | Edwardův brácha |  Ze života Edwardova bráchy
"Pozor pozor! U radiových vysílačů se opět hlásí sám velký Edwardův brácha."

Asi jste již celí netrpěliví, kdo vlastně vyhrál to slosování o ceny, že? Tak tedy:

Losování o výhru, a tedy poctu nazývat mne mou přezdívkou z mládí - Abbé Busoni - vyhrává... majka996!
Srdečně gratuluji.

Losování proběhlo čestně a spravedlivě. Abych předešel nedorozumění, popíšu Vám jej zde. Vytrhl jsem list z knihy jménem Píseň o Cidovi a napsal jsem na něj jména účastníků soutěže. Poté jsem je vystřihl a přeložil. Kousky papírků jsem si vložil do úst a pokl jsem. V mé ústní dutině zbyly dva ještě papírky. Polkl jsem tedy podruhé a poslední papírek, který mi v ústech zbyl, jsem vyplivl. Stálo na něm - majka996.

Nyní stručně pohovořím o mé budoucnosti. Všichni jistě víte, že Bella na mne posílá svou armádu neživých. Má stará známá, kejklířka Haruki Murakami vymyslela ovšem skvělý plán! Darovala mi specielní zařízení, kterým se mi snad podaří Bellu ulovit. A s pronásledováním bude utrum!

Má drahá Ginny již byla nervózní. Sice ji potěšilo, že Marta, její rivalka, je s největší pravděpodobností mrtvá, ale to víte - když na Vás každou chvíli přijde horda oživlých mrtvol, které do Vás bodají kopím, škrtí Vás a řežou, přeci jen to po nějakém čase začne být nepříjemné. Snažil jsem se vždy vystupovat jako gentleman, i vůči neživým, ale včera - ač se za to stydím - jsem se neovládl. Když mi jeden neživý při snídani vrazil šavli do úst, vstal jsem, praštil jsem do stolu a zařval - "tobě by to taky nebylo příjemný!" Vzal jsem šavli a usekl jsem mu hlavu.
Inu, i ten největší dobrodinec někoho někdy utne.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tezia Raven Tezia Raven | Web | 16. dubna 2011 v 22:23 | Reagovat

Věřím, že losování bylo spravedlivé, ale nemusel jste takto ničit knihu, ona Vám nic neudělala, pane Bratře! (teda doufám) A myslete taky na to, co s Vámi ty papírky udělají v zažívacím ústrojí.
Ani se nedivím tomu, jak jste vyletěl na nemrtvého. Zcela Vás chápu, není to zrovna lahoda, i když se dokážete "opravit".... Přeju hodně síly a štěstí do dalšího setkání a doufám, že s Bellou to zkončíte co nejdřív, nebo že její působení na této planetě skočí co nejdřív, ale je tu malá otázka... Co když ona uloví VÁS?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama