Březen 2011

Nové útoky!

28. března 2011 v 18:13 | Edwardův brácha |  Ze života Edwardova bráchy

Fijú!

Promiňte. Nevěděl jsem, jak začít tento nový článek. Napadlo mne mnoho jiných slovíček, např. - tralala, bongo bongo, čimčarará, a tak podobně, ale fijú se mi zdálo pro dnešní den nejpříhodnější.

Ale k věci. V minulosti jsem Vás již informoval o útoku neživého na mou osobu. Postupem času se situace velice zhoršila. Neživí se plíží okolo hostince U Tří košťat, kde s Ginny (a Martou) žijeme, občas se jim dokonce podaří vniknout dovnitř. Snaží se mne fyzicky napadat. Jejich stále víc a víc. Nevím, co si počít. Sotva se zbavím svého ohavného bratra, začnou mi usilovat o život neživí! Zdá se, že mi někdo jde po krku. Ale kdo?

Museli jsme zlepšit ochranná opatření. Již vůbec nevycházím z hostince. Když se na mne nějaký neživý vrhne, používám Martu jako štít, ale zdá se, že ta dlouho nevydrží. A útoky jsou stále horší a horší. Asi budu muset zmizet. Někam se schovat. Mám vzít Martu s sebou? A co má drahá Ginny?

Jak vidíte, jsem naprosto bezradný. PROMI'NTE GelSGjhgitgip ohDS o bDSrAriopemrgk klehoige NAPADL ÁERGEO MĚ DALLŠÍ GNĚ NĚŽIVÝ!! LOUŽÍ SE ESDWARDŮV BRÁCHAAAGKLSDG!!

Edwardův brácha: PŘÍZRAK V GALERII

25. března 2011 v 20:18 | Edwardův brácha |  Moje sláva
EDWARDÍČKŮV BRATŘÍČEČEK JIŽ KONEČNĚ NA SCÉNĚ!
(oprava, v mém filmu nejsem vidět, takže nemohu být na scéně, ale pěkně to zní, není-liž pravda?)

Ve svitu reflektorů konečně padá opona...
Nejprve bych Vám stručně popsal scénář. Doporučuji přečíst vícekrát, pro lepší pochopení. Hlavní postavou filmu jsem já (film je natáčen z mého pohledu), společně se zlou ježibabou. Dále pak v roli mých fanoušků je užit kompars, který jsem si najal speciálně pro tuto příležitost. Ale nyní Vás již nebudu napínat!

Edwardův brácha se jednoho dne rozhodl, že si postaví pomník. Byl vskutku povedený, černá, lesklá socha, z elegantního materiálu, ho dokonale vystihovala. Bohužel, sochy Edwarova bráchy se zmocnila zlá ježibaba. Ukradla ji a vystavila ji ve své galerii. Brzy si jí povšimli fanoušci Edwardova bráchy, a začali se jí klanět, posléze se s ní fotografovat. Edwardův brácha se rozhodl, že to tak nenechá. Ukrást mu nestoudně jeho pomník! V přestrojení se vkradl do ježibabiny galerie. Galerii ale stále hlídala zlá ježibaba. Měla na sobě šedou uniformu, a byla velice, velice nebezpečná! Edwardův brácha naň stále poočku hleděl. Rozhodl se, že se porozhlédne po zbytku expozice. Ve volných chvílích také luštil sudoku. V galerii měli autobazar, i občerstvení. Vskutku rozmanité. Ovšem Edwardův brácha si nemohl jen kráčet po expozici. Musel dávat pozor na zlou ježibabu. Stále tam byla, hlídala své poklady! Edwardův brácha se poté rozhodl, že si postaví nový pomník. Bohužel, nikomu se nelíbil, všichni jej odsoudili. V galerii měli i hračkářství. Edwardův brácha si chtěl vzíti mobil, ale tajemná ruka ho zadržela! Následuje vyvrcholení celého příběhu. Zlá ježibaba se otočila a spatřila Edwardova bráchu...! Ten se psychicky zhroutil a... omdlel.


Filmíček je kráký, leč velice působivý, není-liž pravda?
Dlouhotrvající dojem přeje...
...Edwardův brácha.

Omluva omlouvoucí všech dob

22. března 2011 v 21:05 | Edwardův brácha |  Edwardův brácha

Dámy a pánové!

Již s tím přestanu. Chcete vědět s čím? S tou hrůzou, kterou jsem na Vás páchal! Na Vás, mých nejbližších. Vůbec jsem nepsal články na můj blog, který si pilně píši již tak dlouho. Až do nynější doby, kdy jsem Vás velice, velice zanedbával. Cítím se velmi provinile a svého ohavného činu (nepsaní článků po tak dlouhou dobu) nesmírně lituji.

OVŠEM! Ač se nerad vykrucuji, měl jsem k tomu pádný důvod! Byl jsem plně zaměstnán, opravdu jsem si nenašel čas Vás informovat. Teď Vás jistě zajímá, čím jsem byl vlastně zaměstnán, že? Inu, možná Vás to nezajímá, ale stejně Vám to povím.

Natáčel jsem film. Ano, čtete dobře. Natáčel jsem film. )napsal jsem Vám to znovu, kdyby jste se třeba domnívali, že se Vám zklížil zrak.( Říkáte si, že natočit film trvá mnohem déle, než trvala má blogová pauza. Máte pravdu, ale já jsem svižný režisér, a můj film jsem dokonce natočil za jediné dopoledne. Odpoledne jsem s lehkostí profesionála (přesto, že se jedná o mou prvotinu), film nastříhal a upravil. Tudíž známe aktuální stav: dopoledne + odpoledne = cca 1 den. Ale má pauzička přece jen trvala déle. DŮVOD JE NÁSLEDUJÍCÍ. Přihlásil jsem můj film na prestižní cenu Oscar 2011. Jak jste si mohli všimnout, můj film nevyhrál. A to je ono. Tolik jsem věřil, že vyhraji, že jsem zkrátka neunesl, že nejlepší film roku obdržel jakýsi film...Králova řeč...nebo co to vlastně bylo. Zachvátila mne deprese, jelikož jsem byl vždy velice citlivý. Ani Ginnyina a Martina péče mne nijak nepovzbudila.

Pak jsem ale dostal ten skvělý nápad! Ukáži svůj film mým přátelům na blogu. Ti jej jistě ocení...! A tak jsem se vzchopil, a rozhodl se, že se k Vám, mí drazí, vrátím. Ještě znovu se omlouvám, že jsem Vás tak dlouho zanedbával. Filmíček Vám ukáži příště, bude-li to v mých silách. Nejsem totiž technický typ, a proto pracovat s takovými vymoženostmi, jako je server YouTube, je pro mne nadlidský úkol. Ale já to dokáži.

Tak nezapomeňte - PRVNÍ FILM EDWARDOVA BRÁCHY JIŽ BRZY!