Leden 2011

Nové nebezpečí

14. ledna 2011 v 12:38 | Edwardův brácha |  Ze života Edwardova bráchy
Dobré brzké odpoledne, u televizních vysílačů se hlásí... EDWARDŮV BRÁCHA!
        (Tedy, omlouvám se Vám, nehlásím se Vám od televizních vysílačů, nýbrž od klávesnice mého počítače. Záleží jen na Vás, zda mi tuto nepřesnost prominete, já jen doufám, že tomu tak bude.)

Tak jsme se hezky pozdravili, a teď k důležitým a vážným věcem, které jsem dnes s Vámi chtěl probrat. Nuže, začínáme!

Bod první: Zdá se, že i když můj bratr (a největší nepřítel) již zesnul, stále-ještě-nejsem-v-bezpečí! Minulý týden nás (mám na mysli mne a Ginny) v našem hnízdečku lásky (mám na mysli hostinec U Tří košťat), napadli tři neživí! Ano, čtete dobře! Neživí. Kdo není zcela v obraze: neživý je pojem pro mrtvolu člověka, která byla nějakým způsobem očarována, aby plnila příkazy dané osoby, která kouzlo provedla. Zrovínka jsme snídali. Ginny měla ovesné vločky s mlékem, já jsem pojídal ovesné vločky zalité velbloudí močovinou. Bylo to vskutku výborné. A v tu chvíli se rozrazily dveře, a tři neživí napochodovali do místnosti. Vrhli se na nás, ale já, statečný rytíř, jsem je jednou ranou mé železné pěsti zdolal.

Bod druhý: Mezi mnou a Ginny to pořádně vře! Navzdory tomu, že nás napadli již zmínění nepřátelé, si náramně užíváme. Samozřejmě, z naší svatby sešlo, a kdyby se nevyskytly komplikace s těmi neživými, již bychom byli svoji. Ale kdo nás viděl, jistě si musel všimnout, že jsme opravdu zamilovaný párek. Marta se na to dívá s nelibostí, a stále na sebe snaží upoutat mou pozornost, ale já toho nedbám a plně se věnuji Ginny. Například jsme spolu byli rybařit, a já ulovil štiku! Bylo to opravdu náramné dobrodružství.

Bod třetí: Jsem hladový jako vlk, tudíž se jdu nyní naobědvat. Připravil jsem si jehněčí steak s fazolovou marmeládou. Kdybyste měli někdo chuť, můžete poobědvat se mnou!

Váš Edwardův brácha