Exkluzivní rozhovor s Edwardovým bráchou

30. prosince 2010 v 21:07 | Edwardův brácha |  Moje sláva
Drahoušci mí milí, skláním se před Vámi v omluvě, že jsem Vás tak dlouho zanechal bez informací o mém soukromém životě, kterýžto je již tak dramatický, že to pro Vás muselo být naprostým utrpením. Přijměte moji omluvu s mým vysvětlením, že jsem bouřlivě oslavoval Vánoce - svátky míru a pokoje.

Nyní Vás obdařím kratičkým rozhovorem, který jsem pořídil s mojí kamarádkou Martou (která by jistě chtěla být víc než jen kamarádka, ovšem mé srdce, sic váhalo, nyní patří jen a jen Ginny). Musím se Vám svěřit, že to není jednoduché, být stále obklopen dívkami, které stojí o mou přízeň. Naštěstí spolu poslední dobou vychází celkem dobře, i když Marta stále špatně snáší, že je ubytována v chlívku pro prasata. Ovšem - jak už jsem Vám psal, já, galantní mladý muž, jsem jí ho měkce podestlal, tudíž nechápu, jaké má Marta důvody k nespokojenosti.

Leč zde již slíbený rozhovor:

Zdravím Vás Edwardův brácho.
Je mi ctí být optáván Vašemi otázkami, drahá.

Chci se Vás zeptat,které z Vašich nadpřirozených schopností využíváte nejvíce?
Nejvíce si považuji mého bytrého rozumu, jenž vysoce předčí většinu upírů, jakožto i lidí.

To chápu,přemýšlel jste někdy o tom, že byste měl nějaké potomky?
Nepřemýšlel. Ale když se mne tak ptáte, docela rád bych jedno zmutované upíře s Ginny měl. Narozdíl od toho krvelačníka Edwarda totiž neníčím zbůhdarma nábytek...!

Nevím jestli by tuto NARÁŽKU všichni pochopili.jak to myslíte s tím nábytkem?
PPPane??!!

Myslím to tak, že Edward, pokaždé, když ho Bella svede, rozseká na kousíčky každý nábytek v okolí. Nechápu, čeho tím chce dosáhnout. Asi aby si chce udělat reklamu své firmě na výrobu drtiček dřeva.

Kolikrát jste se za Váš dlouhý život zamiloval?
Zamiloval? Pouze třikrát. Jednou - do Vás. Uchvátila jste mne. Ovšem o mé druhé lásce nikdo neví. Jde o divukrásnou krasavici, tajemnou a dokonalou. Jmenuje se Bětule Vrtule. Třetí láska je jasná - Ginny Weasleyová.

Chápu, že jsem těmito stručnými otázkami jistě neuspokojil Vaši ukrutnou zvědavost. Máte-li ale chuť, můžete mi pokládat další otázky - odpovím na cokoliv!
Váš - vánočně vyšňořený - Edwardův brácha
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 31. prosince 2010 v 22:52 | Reagovat

Po rozhovoru je mi všechno jasné. Srdce Edwardova bráchy má prostě Ginny, a holky, máte smůlu!
Takže, drahý Edwarde, já Vám přeji krásný Nový rok, dobrou náladu, krásný vtah s milovanou Ginny a úspěšné zvládání žárlivých scén od svých "bejvalek" a zhrzených ctitelek.
Hodně zdravíčka, kapku štěstíčka a pohodové dny ... :-)

2 Opti-Mystique Opti-Mystique | Web | 1. ledna 2011 v 18:10 | Reagovat

Ta drtička na dřevo mě můj milý Edwardův brácho vážně dostala. Myslíte, že by se dala přenastavit na drtičku na budovy (ne, vůbec nemyslím na to, že bych zbourala školu...) ? Váš bratr je přece mrtev a s Vaší nadprůměrnou inteligencí, jak říkáte, byste mohl začít s podnikáním :D Myslím, že zákazníků by bylo dosyta...

3 Tezia Raven Tezia Raven | Web | 2. ledna 2011 v 8:47 | Reagovat

Ooo... Pár informací z Vašeho soukromého života.:)
Musím Vám říct, že s tou nadpřirozenou schopností- bystrým rozumem- souhlasím... Ač jsem se jedou přesvědčila, stačí přečíst poslední verš jednohé chytré "básničky" a chtíc, nechtíc se objeví účinek - kulový blesk-, který se měl objevit po přečtení celé "básničky".... Stále více, než toto, používám zdravý rozum. Myslím, že to máme podobně:)

4 Kája Kája | Web | 3. ledna 2011 v 21:06 | Reagovat

Doufám, že jste prožil krásné Vánoce s Ginny. To mi připomíná, jede spolužák mi řekl, že jsem jí prý někdy podobná (nechápu tam to někdy, tak jsem nebo nejsem?) a tak moc nechápu jestli je to kompliment či urážka...Ale když jste si ji vybarl jako svou společnici, je to jistě kompliment. Nojo, Edward nikdy neví, kdy přestat, to již všichni víme :-D. Ještě bych chtěla nakonec podotknout, mám novou adresu blogu (najdete ji v odkaze) tak si to prosím změňte v oblíbených. Děkuji
P.S. Jaký vztah máte ke své krávě Masařce?
Předem děkuji za odpověď

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama