Prosinec 2010

Exkluzivní rozhovor s Edwardovým bráchou

30. prosince 2010 v 21:07 | Edwardův brácha |  Moje sláva
Drahoušci mí milí, skláním se před Vámi v omluvě, že jsem Vás tak dlouho zanechal bez informací o mém soukromém životě, kterýžto je již tak dramatický, že to pro Vás muselo být naprostým utrpením. Přijměte moji omluvu s mým vysvětlením, že jsem bouřlivě oslavoval Vánoce - svátky míru a pokoje.

Nyní Vás obdařím kratičkým rozhovorem, který jsem pořídil s mojí kamarádkou Martou (která by jistě chtěla být víc než jen kamarádka, ovšem mé srdce, sic váhalo, nyní patří jen a jen Ginny). Musím se Vám svěřit, že to není jednoduché, být stále obklopen dívkami, které stojí o mou přízeň. Naštěstí spolu poslední dobou vychází celkem dobře, i když Marta stále špatně snáší, že je ubytována v chlívku pro prasata. Ovšem - jak už jsem Vám psal, já, galantní mladý muž, jsem jí ho měkce podestlal, tudíž nechápu, jaké má Marta důvody k nespokojenosti.

Leč zde již slíbený rozhovor:

Zdravím Vás Edwardův brácho.
Je mi ctí být optáván Vašemi otázkami, drahá.

Chci se Vás zeptat,které z Vašich nadpřirozených schopností využíváte nejvíce?
Nejvíce si považuji mého bytrého rozumu, jenž vysoce předčí většinu upírů, jakožto i lidí.

To chápu,přemýšlel jste někdy o tom, že byste měl nějaké potomky?
Nepřemýšlel. Ale když se mne tak ptáte, docela rád bych jedno zmutované upíře s Ginny měl. Narozdíl od toho krvelačníka Edwarda totiž neníčím zbůhdarma nábytek...!

Nevím jestli by tuto NARÁŽKU všichni pochopili.jak to myslíte s tím nábytkem?
PPPane??!!

Myslím to tak, že Edward, pokaždé, když ho Bella svede, rozseká na kousíčky každý nábytek v okolí. Nechápu, čeho tím chce dosáhnout. Asi aby si chce udělat reklamu své firmě na výrobu drtiček dřeva.

Kolikrát jste se za Váš dlouhý život zamiloval?
Zamiloval? Pouze třikrát. Jednou - do Vás. Uchvátila jste mne. Ovšem o mé druhé lásce nikdo neví. Jde o divukrásnou krasavici, tajemnou a dokonalou. Jmenuje se Bětule Vrtule. Třetí láska je jasná - Ginny Weasleyová.

Chápu, že jsem těmito stručnými otázkami jistě neuspokojil Vaši ukrutnou zvědavost. Máte-li ale chuť, můžete mi pokládat další otázky - odpovím na cokoliv!
Váš - vánočně vyšňořený - Edwardův brácha

Pohádka o siamských dvojčatech

14. prosince 2010 v 21:10 | Edwardův brácha |  Edwardův brácha
Dámy, pánové a koňové,
děkuji vám! Podíval jsem se na internetu na tuto stránku a zjistil jsem, že celá ta Ginnyina nevěra byl jen příběh v kině...! Je to Vaše zásluha, jelikož jste mne na to upozornili, mí drazí přátelé. Ještě jednou Vám děkuji - vděčíte mě a Ginny za náš milostný vztah.

Dále bych ještě doplnil, že byste se měli míti na pozoru před cholerickými lidmi, kterým se vlasy zvedají vzhůru, popř. se mění v chapadla.

Jelikož se nyní jistě těšíte, co Vám povím, udělám Vám radost. Povím Vám krátkou vánoční povídku.

Za čtrnácti řekami, pod třemi horami, mezi pěti liškami a před jedním stromem, žila krásná paní. Jmenovala se Pěna. Každý den kolem chodili urození rytíři a dvořili se jí, chtějíc pojmout ji za manželku. Ale Pěna si užívala svobody. Veškeren čas věnovala svému psovi Šohajovi. Byl to věrný pes a ona si s ním po celý den hrála. Jednoho dne k ní přišla Punkva. Byla to princezna. Ale nebyla to jen tak ledajaká princezna! Měla siamské dvojče, které se jmenovalo Fafjena. Takže abych se opravil - jednoho dne k ní přišla Punkva s Fafjenou. KONEC ZVONEC.

Domnívám se, že jednoho dne sepíšu knihu pohádek. Myslíte, že mám na psaní pohádek talent? Nebo bych se raději měl věnovat básním? A dožiji se toho vůbec...?

Váš - dnes stručný - Edwardův brácha.

Ginnyina nevěra

1. prosince 2010 v 15:33 | Edwardův brácha |  Ze života Edwardova bráchy
Dobrý den.

Stalo se něco strašného.