Edward Cullen je konečně mrtvý!

7. října 2010 v 17:35 | Edwardův brácha |  Ze života Edwardova bráchy
Dobrý večír. Tak jsem tu znovu! To se ale divíte, že?

Novinka dne: Plán vyšel. Edwad Cullen je definitivně po smrti. Bylo to přesně tak snadné, jak jsem si to představoval. (Nebudu Vám zde opakovat, jak se to událo, můžete si to přečíst v předminulém článku.) Spadl mi tedy obrovský kámen ze srdce, už to mám konečně za sebou. Končí diskriminace, končí každodenní ohrožení na životě. Jsem vskutku šťastný.

A já Vám nyní budu vyprávět, co se mi dnes přihodilo. Bylo to velice zajímavé.

Vše to začalo tím, že jsem si kráčeje po školních pozemcích četl velice poutavou knihu (myslím, že to byla Velká kniha kouzel). Problémem byla skutečnost, že jsem se dostal až na břeh jezera. V tu chvíli mne za kotníky uchopilo cosi měkkého. Právě jsem si procvičoval trik s kapesníkem a tak jsem tomu nevěnoval pozornost. Jenomže. Ta divná věc mne náhle vyzvedla do vzduchu a -
hodila mne doprostřed jezera!

Jistě víte, že mám panický strach z vody. A náhle jsem byl uprostřed obrovského jezera! Nejspíše to byla pověstná bradavická obří sépie, co mne hodilo do vody! Neumím plavat a tak jsem se samozřejmě začal topit. Srrrk - chhrrh - euhchu - aaaach - glogloglo. Pomalu jsem se poddával té spoustě vody a jen jsem sledoval světlo, které se stále vzdalovalo a vzdalovalo. Je tohle smrt? Nechci tak snadno zemřít! Ale je již pozdě... Pozdě...

***
"No tak! Prober se!" - ze všech stran mne obklopoval sladký hlas. Zamžoural jsem a uviděl jsem, jak se nade mnou sklání nikdo jiný, než - Marta.
"Jsem tak ráda, že jsi naživu! Moc jsem se o tebe bála..."
"Arrgghhhech" - zaskřehotal jsem a snažil jsem se pokračovat, ale -
položila mi ukazováček na rty.
"Teď ne", pravila, sklonila se ke mně a počala mne vášnivě líbat.

Zprvu jsem se bránil, ale po chvilce jsem se poddal a polibky oplácel. Věděl jsem, že to není vhodné - takhle na veřejnosti - ale její jemná vůně (Hannah Montana - parfém GOTTA ROCK) v kombinaci s jejím šarmantním vystupováním mne naprosto odzbrojila. Bylo to, jako by se zastavil čas - žádné jezero, žádná Ginny, žádný Edward - jen my dva. Ale přesto jsme se nakonec od sebe odlepili, oba jsme se trochu červenali a lapali jsme po dechu. Marta mi začala vyprávět, že měla zlé tušení a zamířila k jezeru. Viděla sépii, viděla, jak se topím. A tak jejím brilantním kraulem doplavala až ke mně a zachránila mi život.

Po chvilce se mi omluvila, že takhle vyjela, ale má blízkost ji prý tak rozčarovala, že si prý nemohla pomoci. A že jestli chci Ginny, tak ji mám mít. Já jsem však ale byl okouzlen zpola jejím hrdinským činem, zpola předchozím líbacím zážitkem, a tak jsem jí pověděl, že jsem moc rád, že na mne vyjela. Bál jsem se ale, co na to Ginny, a tak jsem se nenápadně vytratil a vrátil se domů. Vzápětí jsem ale svého polibku s Martou litoval - rozhodování Marta vs. Ginny je teď komplikováno tím, že jsem do Marty zamilovaný až po uši...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 appelez-moi eL appelez-moi eL | Web | 7. října 2010 v 18:34 | Reagovat

Ach jo.. chlapi...

2 Optimista Sarkastická Optimista Sarkastická | Web | 8. října 2010 v 22:13 | Reagovat

Oh!!!! Doufám, že jste to patřičně oslavil, já se na to také chystám!!!
A muselo být strašné, se tam topit... snad už je vše o.k.!
A to vaše rozhodování... asi už ste rozhodnut, ne? jste-li tak moc nakloněn k Martě...

3 Optimista Sarkastická Optimista Sarkastická | Web | 9. října 2010 v 11:44 | Reagovat

Ano, problémem v mé rodině je, že spánek se hodnotí jako něco nečestného, tudíž se u nás moc nepěstuje.

4 Kája Kája | Web | 9. října 2010 v 18:43 | Reagovat

Tož, vy tedy máte problémů. Ale buďte povzbuzen, toho největšího jste se zbavil. Trable s láskou nějak překousnete, ale hlavně si dejte pekelný pozor, aby vám nakonec neutekla Ginny i s Martou :)Přeji šťastné pořízení :)

5 Tezia Tezia | Web | 9. října 2010 v 23:13 | Reagovat

No konečně.... O jednoho debila na světě méně... Tedy... Omlouvám se. O jednoho mrtvého, egoistického, husného a blbého tvora, co se nedá nazvat ani upírem ani člověkem, méně.
Ale přeji Vám abyste se rozhodl dobře mezi Martou a Giny. Ať vyberete tu či onu, budu s Vaším rozhodnutím souhlasit, jste inteligentní a milý, tak se určitě rozhodnete správně:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama