Zatrolená kraslice!

6. července 2010 v 11:58 | Edwardův brácha |  Ze života Edwardova bráchy

Hejahéj!

Promiňte, že tu tak halekám, ale mám nesmírnou radost! Opravdu nesmírnou!

Totiž... Musím se uklidnit. Letím za Vámi, abych se Vám svěřil, a při tom Vám nakonec nic neřeknu, jelikož se mi radostí třesou prsty a klávesách.
Piji tedy horkou vodu, abych se uklidnil. JÁŘKU, JÁ JSEM TAK ŠŤASTNÝ! Po dlouhé době. Smutek mne pronásledoval řadu dní, a teď - a teď - to konečně vím.
Hezky popořádku.

Budeme se s Ginny brát! Řekla ano! Ach jak já jsem rád, jak já jsem rád! Dobrá, povím Vám tedy, jak to všechno, všecinko bylo.

Již dlouho jsem přemýšlel, jak se bude můj vztah s Ginny vyvíjet. Samozřejmě jsme oba počítali s tím, že bychom se chtěli vzít, ale nikdy jsme o tom nemluvili - jen jednou padla zmínka, když jsme byli s Ginny v tajemné komnatě, spolu, sami. Bylo to opravdu zvláštní, když si uvědomíme, že naposled tam Ginny byla s mým bratrem Edwardem (kterýžto jest Voldemortem). Já jsem dlouho váhal, jak dlouho mám čekat se svatbou, ale touha mne přemohla, a já jsem Ginny požádal o ruku.

Ale nebylo to obyčejné namlouvání. Dle zvyku jsem nejdříve požádal pana Weasleyho, který svolil pod podmínkou, že Ginny bude souhlasit. A tak již nebylo překážek. Aby byla naše svatba nezapomenutelná, musel jsem Ginny nezapomenutelně požádat o ruku. A v tom byl ten problém.

Do krásně malované, duté kraslice jsem vepsal psaníčko, kde jsem vyjádřil své city, a žádal jsem Ginny o ruku. Psaníčko jsem napsal zevnitř, ozdobně a jemně. Kraslici jsem vložil mezi běžná vejce a vyčkával jsem, kdy naň Ginny příjde.

Čelal jsem dlouho, předlouho. A zoufal jsem si. Ginny nic neříkala, nic si mne nevšímala. A tak jsem pojal podezření, že mě nechce. Upadl jsem do depresí a proplakal jsem spoustu nocí i dnů. Ale dnes - dnes v den, který je můj nejšťastnější - za mnou Ginny přiběhla, padla mi kolem krku. Vášnivě mne políbila a já jsem jí polibek opětoval.

"Ach můj drahý, jasně že si tě chci vzít! Vždyť tě tolik miluju!" vykřikla a znovu mne políbila. "Se svatbou nesmíme váhat ani týden, chci být navždy tvá!", pošeptala mi do ucha a já jsem byl v sedmém nebi. Učinila mne tak nejšťastnějším bráchou na světě.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Opti-Mystique Opti-Mystique | Web | 6. července 2010 v 17:53 | Reagovat

Tak to vám velmi přeji !!!
Jsem nadšená... ale Harry už pravděpodobně je nadšený méně.. nebo snad odešel zármutkem do Věčných lovišť?
Váš bratr a Lord Voldemort jsou jden a tentýž člověk? O-ou ... zo mě bude strašit ještě hodně dlouho, představa, že jsem celou dobu fandila Vašemu bratrovi, který vás tak sužuje ...

2 Kája Kája | Web | 6. července 2010 v 20:22 | Reagovat

Jéj, já jsem věru ráda za Vaše štěstí milý Edwardův brácho. Já jsem vám to opravdu od srdce přála, vždyť Vás mám tak ráda.
Ale co Harry, začetla jsem se do "Harryho Pottera a Ohnivého poháru" a mezi řádky jsem našla, že Harry opravdu Ginny vášnivě miluje. Copak Ginny již její city neopětuje?
No, nebudeme tu rozebírat Harryho, teď záleží pouze na Vás, jestlipak mě pozvete na svatbu. ÁÁÁch to je ode mne velice neuvážený dotaz, žeano? Jen abych věděla co byste si asi představovali za svatební dar, kdybyste se přece jenom uvolil a pozval mne.
Přeji Vám mnoho štěstí do každodenního života :-)

3 Lenny Lenny | Web | 6. července 2010 v 20:22 | Reagovat

Dojetím jste mne donutil uronit slzu! Ani netušíte, jak nesmírně Vám to přeji. Edward je lord Voldemort? A to jsem chtěla jít do kina na Zatmění, ovšem po této zprávě bych to jistojistě měla ještě zvážit.  
Takovéto romantické požádání o ruku bych chtěla také zažít. Upřímně řečeno, toto Ginny závidím. Ale i tak, přeji Vám do života s Ginny spoustu štěstí!

4 Yone Yone | Web | 7. července 2010 v 11:11 | Reagovat

ó to vám přeji. Jsem ráda, že to takto dopadlo a velmi vám blahopřeji ke sňatku, ať se máte dobře a rádi. Tušila jsem, že to takto dopadne. Avšak ví už o tom Harry? Ten se bude pořádně divit, až se vrátí s Rejkjavíku...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama