Roztomilý...?

14. dubna 2010 v 20:28 | Edwardův brácha |  Edwardův brácha
Otevřel jsem oči a zhupl jsem z krávy. Rozhlédl jsem se a přemýšlel, kde asi mohu být. )Kráva instinktivně věděla, kde Ginny bude, ale nechtěla mi to prozradit.(Tudíž jsem dosud netušil, kam mne má věrná společnice zaveze.  Ty domky kolem mi byly povědomé. Byly to...

Prasinky!

Ano. Tuto vesničku nedaleko bradavického hradu jsem poznával bezpečně. Ale co to má společného s Ginny? Tázavě jsem se podíval na Masařku. Pokynula mi směrem k nejblížšímu stavení a já hned poznal, že se jedná o hospodu U Tří košťat.

Buď jak buď, Ginny bude ubytována uvnitř. Byl jsem velice nervózní - za chvilku uvidím - a tak mi napadlo - "Proč bych nezkusil svůj uklidňující rituál? Vždy mi pomáhá, pomůže i dnes".

Ukazováčky a prostředníčky jsem si důkladně promnul spánky a následně jsem udělal velmi složitý, tzv. násobilkový kotrmelec. Hned mi bylo lépe a tak jsem vešel do hospody.

             "Ty musíš být určitě Edwardův brácha! Nemohla jsem se dočkat, až tě poznám!", vykřikla Ginny a vrhla se ke mě, aby mne objala. Polilo mne horko a nebyl jsem schopen slova. Byla ještě krásnější než na té tzv. fotografii, kterou jsem objevil. Býval bych byl velmi nervózní, ale naštěstí jsem si udělal svůj rituál, takže po nervozitě nebylo ani památky.
             "Ano, jsem to já - Edwardův brácha." a sejmul jsem svou cestovní škrabošku )můžete vidět v záhlaví mého blogu(.
             "Nečekal jsem, že budete ubytovaná zde...", nadhodil jsem téma a tázavě na ní pohlédl.
             "Ale copak ty to nevíš? Dělám tu hostinskou! Od té doby, co se madam Rosmerta otrávila - vypila tři soudky ohnivé whisky - tady pracuju. Pracovala jsem jako famfrpálová dopisovatelka pro Denního věštce, ale co jsem tady, zkrátila jsem si úvazek. Můžu aspoň dohlížet na děti, však víš, chodí nahoře do školy.", zasněně se zahleděla z okna. Nevěděl jsem, co říct. Bláznivě jsem se zamiloval a ona už je matka tří dětí... Bylo to hloupé a tak jsem to rychle zamluvil.
             "A kde je Harry? Neměl by tu už být?"
             "Harry? Ten přijede zítra odpoledne. Udělám výbornej oběd."
             "Ano, to jistě...", zamyslel jsem se.

Takže on přijede již zítra...Domníval jsem se, že tu nebude překážet, ale vypadá to, že mi mé plány překazí. Ginny si všimla mé chmurnosti a zjevně si to vyložila jako znuděnost z cestování.
             "Tak co podnikneme? Dneska mám čas, služka to tu za mě obstará.", pravila s nadšením. Navrhl jsem, že bychom si mohli zahrát Scrabble, ale neprojevila moc velké nadšení - tuto hru neznala. Šli jsme se tedy projít po Prasinkách a Ginny mi ukázovala výlohy obchodů. Projevil jsem zájem o kavárnu madam Pacinkové, ale ta už bohužel byla zrušená.

Večer jsme si povídali u skleničky Kozího šlangmajstru - kombinace kozího mléka a broskvového kompotu, který jsem sám namíchal. Ginny se velmi podivovala, proč jsem tak zachmuřený, zda to není tím, že jsem o ní měl lepší mínění a ona mne svým vystupováním zklamala. Ujistil jsem ji, že jsem vždycky věděl, že to je velmi příjemná mladá dáma a že jsem se nemýlil.

            "Když už jsme u takového vyzvýdání, rád bych věděl, jaký na mne máte názor Vy.", vypustil jsem tuto větu bez přemýšlení a pak se jen třásl, jaká bude odpověď. Pohlédla na mé heřmánkové kamaše.
             "Jsi trošku zvláštní - ne, jsi originální, ale mě se to zdá strašně roztomilý!"

- roztomilý...ztomilý, ...milý, ...ilý, ...ý...
Ta slova mi zněla v hlavě celou noc. Co myslíte. Je to důkaz náklonosti, či posměchu? Jsem jí sympatický? Nebo se mne chce takto zbavit...?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jojo Jojo | Web | 16. dubna 2010 v 20:33 | Reagovat

Hezky napsaný, umíš vážně poutavě psát a máš celý blog vážně krásný... :-)

2 Disabell Disabell | 16. dubna 2010 v 20:49 | Reagovat

Je jasné, že se Vás zbavit nechce. Myslím, že je to určitý projev obdivu vaší originálnosti. :-)

3 Vendy Vendy | Web | 16. dubna 2010 v 21:21 | Reagovat

Tady vidím jasné sympatie! Jen vydrž, Edwardův bratře, a Harry ostrouhá! :-D

4 neposedné slůně* neposedné slůně* | Web | 17. dubna 2010 v 11:46 | Reagovat

Já tě žeru hochu! Omluv mě, že ml,uvím tak nespisovně, ale ono se to jinak říci nedá! Tvůj styl psaní je tak poutavý a originální, že nejde jinak, než chvílit!:)
Já si myslím, že tě má Ginny ráda, asi nemiluje, miluje očividně Harryho , ale ráda tě má....:)

5 Kája Kája | Web | 17. dubna 2010 v 20:28 | Reagovat

Roztomilý byla zcela jistě pochvala...Já Vám říkala že ty trojúhelníčky zaberou...
Ginny Vás má jisto jistě velice ráda, když Vás tak vřele objala a řekla že jste rpztomilý..Jak vidím tak to je pořádná láska..tak Vám fandím :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama