Judlajdá!

23. března 2010 v 15:50 | Edwardův brácha |  Edwardův brácha
Omlouvám se, že jsem Vás velmi vyděsil. Ovšem měl jsem mnoho práce. Jak jsem Vám říkal, sjednal jsem si s Ginny pracovní schůzku, ovšem Ginny se nachází na docela, ale opravdu docela jiném kontinentu! A já si myslel, že k ní budu muset dojít pěšky. To by znamenalo, že musím vyjít několik dní před schůzkou, abych to stihl. Jistě, budu se pohybovat svou zmutovano-upíří rychlostí, jsem nesmírně rychlý, ještě více, než můj nestoudný bratr. Dodneška mi to zazlívá. I tak by mi ovšem cesta trvala mnoho dní. Ale měl jsem tu ještě jeden problém. Jak si mám na ramena naložit krávu a Řinu?

Nu o té Vám musím povědět drobnou příhodičku. Včera jsem se vzbudil velmi brzy. Pomalu jsem se posadil na mé posteli upletené z dubového a březového dřeva a - Řina vedle mne! No považte! Zeptal jsem se jí, co to má znamenat a ona na to, že takto to chodí každou noc. Kdoví, co se mnou v noci provádí...! Zachoval jsem se ovšem taktně a zkrátka a dobře jsem jí umístil zpět na balkón. Jsem z toho ovšem stále v šoku. Opatřil jsem si zámek a zavěsil ho na kliku - od té doby od ní mám pokoj. Jednoduché a prosté, jak ta kravata. Ovšem pamatujte! Kravata musí být dostatečně dlouhá, ideálně tak, aby zakrývala sponu opasku.

Když jsem začal hloubat nad tím, co udělat s krávou - mimochodem, dal jsem jí prozíravé jméno Masařka - rozsvítilo se mi v hlavě.

Vždyť já pojedu na Masařce!

A tak jsem měl o dopravu vystaráno. Masařka mne k Ginny přepraví za pár minut, což znamená, že mám týdny a týdny volného času. Do té doby poručím Masařce, ať se postará o všeliké nebezpečenství, které mé osobě hrozí.

Mám takovou radost, že si k psaní článku notuji písničku ♪♫♪. Byl jsem totiž velice nervózní, co si o mě Ginny pomyslí, když mne uvidí jen tak - nespořádaného, nesolidního. Má proměna v dokonalého, hydrogenního muže nějakou tu chvliku potrvá. Ach. Jistě jste na mě poznali pravý důvod mé nervozity. Trápím se. Mám to osvětlit? Ano, Edwarův brácho. Dobrá, dobrá.

Důvodem je totiž Ginny. Vím, vím. Říkáte si - jak může být důvodem Ginny, když ji nikdy neviděl? Jen s ní telefonoval, přeci! Nemáte pravdu. Já ji viděl. Sic jen na tzv. "fotografii". Ale viděl.ginny
Jen se podívejte, co mi teď řeknete? Ano, je nádherná, úplně Vás slyším.
Já se totiž Z-A-M-I-L-O-V-A-L. Je to pro mne velmi frustrující. Vždyť Ginny má tři děti, milujícího manžela. Ale já si nemohu pomoci.

Netvor v mém břiše tiše skučí,
já bych ji chtěl uchopit v mé milující náruči.

A jak se to přihodilo? Zkrátka a dobře - když jsem hledal Ginnyinu adresu, kde jsme se měli sejít k naší pracovní schůzce, zadal jsem www.kdebydliginnyweasleyova.cz,našel jsem tuto->
fotografii. Uchvátila mne. Jsem bezmocný milovník, od dob Marty se mé srdce takto rozbušilo poprvé.

Jsem nešťastný, ale i šťastný. Když Řina zpozorovala, že neustále láskyplně hledím na tuto tzv. "fotografii", došlo jí konečně, že ji nemiluji, že ji nechci a nechci se stát jejím rytířem na celý život. Opustila mne a já jsem tomu vřele rád. Ovšem - co dělat, když se mám za pár týdnů sejít se svou múzou?
Co mám jen dělat...?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kája Kája | Web | 23. března 2010 v 17:29 | Reagovat

S Lenny jsme právě dnes o přestávce řešili co by se stalo s Řinou a "teď už Masařkou" kdybyste umřel, ale vidím že jste neumřel...Vynikající zpráva..
Co máte dělat? Já bych odhodila to tričko s knoflíky a oblékla si zpět šaty sešité z trojůhleníčků z kiwi, a vemte to tak milý pane, v této době jsou rozvody na denní pořádku ...
Jsem ráda že Vás již neotravuje Řina, ale když neotravuje u Vás bude otravovat jinde...Co už...

2 Barča Barča | Web | 23. března 2010 v 18:21 | Reagovat

Páni:)
Co na to mám říct? Trošku jsem ještě nepochopila záměr blogu, ale ty články jsou úžasně napsané. Kdyby se jen malinko poupravili byla by to zajímavá kniha. Ale chtěla jsem se zeptat, jakto že spíte?

3 A. E. Storm A. E. Storm | Web | 23. března 2010 v 20:12 | Reagovat

Drahý příteli, na příběh v jeho plné kráse si ještě asi budete muset počkat... Nějaký ten "prologue" už se rýsuje, ale plné rozvinutí příběhu je ještě v dálce :)...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama