Rozhovor s Edwardovým bráchou - upravená verze č. 2

29. října 2009 v 16:40 | Edwardův brácha |  Moje sláva
No jistě, je to tu. Muselo to přijít, dříve nebo později, a teď to přišlo. Specielní pozdrav pro angel, A. E. Storm, Viki, Trakaře i jeho dcerušku. Edwardův brácha.

Vím, že jste ve světě blogaření známý už docela dost ale přesto se ještě najde pár takových co o Vás nic neví…Mohl byste prosím proto se v krátkosti představit?
Jsem Edwardův brácha, to dává rozum. Musím Vás ale předem upozornit - nejsem ani tzv. Jasper, ani Emmett, jsem utajený, třetí bratr, kterého zloba matky a Edwarda opředla tajemstvím a uvrhla do temnoty. Mám několik koníčků, ale v nynější době se hlavně věnuji psaní svých spisů. Věnuji se malování kraslic a to především technice "Zdobení slámou". To je ovšem mé malé tajemství - můj zlý bratr Edward by se jistě pokusil mých schopností využít proti mně.

Proč jste si založil blog?
Jak už naznačuje můj citát - "Mým snem je stát se slavnějším, nežli je můj bratr, Edward Cullen..."Edwardův brácha, r. 2009 - chci se projevit, jelikož jsem si povšiml, že Edward Cullen se snaží zmocnit moci nad moderní společností. Jen málo lidí ovšem tuší, že se za jeho činy neskrývá nic než zlé úmysly a tento...řečeno s nadsázkou...pohledný muž má opravdu zlověstnou minulost. Více se dočtete v článku "Moje smutná minulost", kde veškerou zlobu mého bratra odhaluji. Na mém blogu se setkávám s lidmi, co mají opravdu velké srdce a mají pro mne pochopení.


Kolik vám je?
Není žádným tajemstvím, že jsem o nějaký ten rok starší než můj bratr Edward => narodil jsem se již dávno, již před rokem 1903. Byly to kruté časy.


Proč si říkáte Edwardův brácha a ne svým pravým jménem?


Stále se snažím působit tajemně a záhadně. Má vrozená originalita mi vnukla, že si nechci říkat nějakým hloupoučkým jménem - Eduard Kalen - ale raději se proslavím pod tímto extraordinérním pseudonymem.


Máte ještě nějaké sourozence kromě Edwarda?
Mými - ovšem musím podotknout - krutými a násilnickými sourozenci jsou, jak je známo, ještě mé sestry Rosalie a Alice, také mám již zmíněné bratry Emmetta a Jaspera. Nikdy jsem se netajil s tím, že i oni mají za sebou pěknou řádku zločinů a že ten, který spáchali na mě rozhodně není osamocenou krvavou skvrnou na jinak bělostném charakteru mých bratrů a sester. Mám však jisté tušení, že nekonali ze své vůle - za vším jistě stojí Edward.


Jaký máte k Edwardovi vztah?
Edward? Edward je mým rivalem již od dětství. Jistě jsem mu nahnal veliký strach svým blogem, ovšem mě nic nezastaví a já se jednoho dne dočkám toho, že budu slavnější než on. Ano, věřím tomu.


Stýkáte se někdy s Cullenovými?
Jediný z Cullenových ke kterému jsem kdy cítil sympatie je doktor Cullen. Sice mne poslal do vyhnanství, já jsem ho ovšem pozval k sobě domů a již zítra by se u mne měl stavit na příjemné posezení u kávy. Pokusím se ho získat na svou stranu, třeba se proti mému zlořečenému bratru obrátí.


Co si myslíte o Belle?
Bellu neznám. Slyšel jsem ovšem, že miluje nějakého psa, rád bych jí při tom nechal. Můj bratr by nezasloužil nic než žalář za to, že si naň takhle vyskakuje. Ona ho totiž nemiluje, cítím to. Nebyla by s ním šťastná, to jistě ne.


Jak je to mezi Vámi a Martou?
Marta mne již delší dobu nechává v klidu. Jsem totiž v rozporuplné situaci - ona mne podvedla a já se zatím znovu zamiloval. Ano, je to skutečně Haruki Murakami, ta víla s modrým chrupem. A zdá se, že ani já jí nejsem lhostejný.


Máte nějaké nepřátelé?
Snažím se být přítel všech. Samozřejmě pro obdivovatele mého bráchy jsem já přirozeným nepřítelem, já je ovšem mám rád stejně jako ty neposkvrněné Edwardovým "kouzlem". Skutečně, rád se seznamuji s novými lidmi a to i přes to, že se snažím chovat velice tajemně. Jediný můj nepřítel je tedy můj brácha Edward.


Jakými vlastnostmi se lišíte od pravých upírů?
Naše vlastnosti jsou téměř stejné. Já tedy neumím plavat, ovšem mohu vycházet na slunce kdy se mi zachce a má kůže se chová jako u normálního člověka. Nemusím pít krev a rád jím normální jídlo. Jinak se ovšem moje schopnosti se schopnostmi upírů shodují - jsem nesmírně mrštný, silný a mám výtečně rozvinuté smysly a tak dále. Také jsem trošku bledý, ale toho si vlastně nikdo nevšimne.


Víte proč o vás nebylo nic zmíněno ve Stmívání?
Jistě, z marketingového hlediska se do příběhu nehodím. Totiž, romantický příběh o bledých hrdinech nemůže obsahovat tu krutost mého životního příběhu, to je nemyslitelné. S paní Meyerovou se sice znám, bohužel ale jen přes korespondenci, což se ukázalo jako nedostačující. Jelikož mne neviděla osobně, nemohla mne ani pochopit a tak se pokouším projevit sám na mém blogu.


Co děláte ve volném čase?
Ve volném čase píšu již zmíněné spisy. Také jsem projevil velkou zdatnost v pěstování leknínů a také mám na zahrádce za mou chatrčí již celkem vzrostlou meduňku. Ostatně, věnoval jsem se zahrádkářství již dříve, ale bohužel jsem o své byliny přišel při povodni. Takže jsem se začal věnovat kraslicím a ty se mne kupodivu drží. Opravdu se u toho dá skvěle relaxovat a já to všem jenom doporučuji.

Za otázky děkuji sympatické slečně Viki.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Viki Viki | E-mail | Web | 29. října 2009 v 17:16 | Reagovat

děkuji za poskytnutí rozhovoru :-) hned to zveřejním :-)

2 A. E. Storm A. E. Storm | 31. října 2009 v 21:21 | Reagovat

To je vskutku výborné, že se o Vaši tajmné osobnosti můžeme dozvědět více... Doufám, že i nadále budete takto vstřícný v psaní Vašich spisů a článků...
Jsem tuze rád, že o Vašich sourozencích a jiných ať už rodinných, nebo nerodinných přislušníků jsem se dozvěděl ze stránek blogů a jiných zdělovacích prostředků... Nebyl jsem totiž znesvěcen knihami, "o nichž se nemluví"...  8-O  :-)

3 Vendy Vendy | Web | 17. února 2010 v 22:11 | Reagovat

Konečně jsem se dostala až k tomuto rozhovoru, věru poučnému! Že má Edward ještě nějakého bráchu, pochopila jsem z názvu blogu, ale že je to mezi vámi, hoši, tak rivalské, to jsem teda nevěděla... :-D Ale rivalita hýbe světem, a kdyby Edward nebyl tak protahován světem filmu, reklam a bulváru, nebyl by se zviditelnil ani Edwardův brácha. Doktor Cullen je mi také sympatický, u takového bych se nebála léčit! Dokonce bych ho pozvala na šálek... no, kávy asi ne, ale spíš sklenku svařáku. Nevím, jaký jiný červený nápoj bych ještě mohla nabídnout, s výjimkou punče, ten má barvu podobnou. (Krev ne, při pohledu na krev se mi dělá špatně, podobně jako Belle, která se navíc nemůže rozhodnout mezi vlkem a upírem.)
Mimochodem, ty opravdu děláš kraslice? I tady se příbuzenství s Cullenovými nedá popřít, padělání dokladů například taky vyžaduje zručnost a jemnou techniku...  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama