Deníček 0.2

21. července 2009 v 18:52 | Edwardův brácha |  Deníček Edwardova bráchy
čahoj, poprvé od mojí dovolené v pralese v Malaisii, která byla opravdu nudná, jsem tu, abych zapsal kousek z mého SOUKROMÍ.

Byl jsem v pralese, když se ozval můj mobil s anténkou. Kňá Kňá Kňá. Vybil se mi. Zastrčil jsem anténku a zklamaně jsem ho strčil do mého chlebníku. Už už jsem doufal, že je to má drahá, má Marta. Viděli jsme se jednou (číst můžete v prvním díle mého Deníku), bylo to moc pěkné. Od té doby jsem se mé Martě neozval, protože se stydím. Ale jakmile jsem si znovu vzpomněl, nastartoval jsem svůj dranďák, jel zpátky a smykem jsem zastavil před Vilou Vilekulou. Vytáhl jsem svůj tajný dáreček pro krasavici Martu, pro který jsem se zastavil v Tulipánu v Havlíčkově Brodě (jakási dědinka na okraji ČR) a uvolnil jsem se. Zaklepal jsem, a...

...otevřel mi nějaký chlapec. Hned na mě vyrazil s bandurskou: Táák có, dete si udělat béézva mejdlóó? Vypotácel se z Vily a odběhl směrem k řece. V tu ránu vyšla okouzlující víla s křidélky.

BYLA TO MARTA.

No dobře tak křidélka neměla, ale byla docela hezká. Hm. Pozdravil jsem jí a vytáhl jsem balíček. Byl velmi tajemný, ale já se nebál. Tak jsem to podal Martě. Vzala ho, roztrhla dychtivě papírky a začala si s nimi pohrávat. Zpívala si, jak si je znovu a znova rozhazovala nad hlavou a vypadala, že jí to činí náramné potěšení. Ta píseň neměla souvislý text. "trinki tranki bunky laňky lála krála vlála šála, elcemelce felce leze hezce, fíví píří jiří křejčí šijčtí myščti" . Potom všechny papírky jeden po druhém snědla.

Snažil jsem popojít v programu a tak jsem začal "Tak, už by sis to mohla prohlídnout..." ona jen vyplivla jakýsi zmuchlanec a vybalila z toho slizu dvě náušnice. Byly z plíšku a byla na nich vyrytá marihuana ale byly hezký. Vykřikla. "No to snad ne..! No TFHUJ to je příšerný, to mám nosit v uších? Já?! NIKDY!" Nezmohl jsem se na slovo. Byly pěkné.Tak jsem je sebral, a sklíčeně jsem se odplazil na kolenou, ke svojí chýši. Mám snad nějakou naději...?
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Angel Angel | Web | 21. července 2009 v 22:30 | Reagovat

Ty muj chudáčku....Marta ti nestojí za to...pokud se k tobě takhle chová nejspíš to nemá cenu. Vím že máš nejspíš malé sebevědomí díky Edwardovi ,ale věř mi,že po světě chodí mnohem lepší holky,které jsou přímo pro tebe.... ;-)

2 Kája Kája | Web | 4. března 2010 v 21:45 | Reagovat

Na světě běhá tisíce 12 letých holke s černou bundou, kterým by bylo ctí nosit VAŠE naušnice s mariuhanou
Škoda už jsem se těšila na fotky děťátek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama