Červen 2009

Ptej se

26. června 2009 v 16:16 | Edwardův brácha |  Dotazy?
Jestliněcozajímá,taksenatoradšizeptej,lepšínežabystonevěděl,viď.

Dobrá cesta

26. června 2009 v 15:59 | Edwardův brácha |  Moje sláva

Je to na dobré cestě,

řekl bych.
Už jsem si prohlídnul spoustu blogů, a řekl bych, že moje sláva jednoho dne přehluší všechny vzpomínky na Edwarda Cullena. Moje sláva se rozmáhá.

Moje motto "Mým snem je stát se slavnějším, nežli je můj bratr, Edward Cullen..."
Moje taktika je taková, že budu chodit na stránky mých přátel a budu všem zvěstovat to, že chci být slavnější, než můj brácha, Edward. Všichni se tak dozví o tom, jak mě utlačoval a jaká je pravda. Všichni na celém světě se skloní před mojí slávou.
A které jsou stránky mých přátel? To je přeci jasné, všechny stránky s doménou blog.cz. Já jsem totiž přítel VŠECH, a to i vlkodlaků atd...Se všemi se spřátelím, a nikdo nebude říkat, že je Edward Cullen slavnější, než já.

Děkuji za pozornost, Edwardův brácha

Moje smutná minulost - POKRAČOVÁNÍ

26. června 2009 v 15:53 | Edwardův brácha |  Edwardův brácha

...matka umírala a můj bratr, Edward též. Vyšetřoval nás Dr. Carlisle Cullen. Moje matka věděla, že ona i syn umírají, já jsem se ovšem těšil skvělému zdraví. Proto požádala pana doktora Cullena, aby udělal z jejího syna upíra, aby přežil. Vždycky jsem chtěl být upír, a tak jsem se celý zabalil do obvazů, až na jednom citlivém místě ne. Lehl jsem si na lůžko, a dělal jsem, že jsem umírající syn mojí matky. Přišel za mnou pan Cullen a chystal se mě proměnit. Neřekl jsem mu o tom, že nejsem Edward a tak mě Cullen kousl do jediného odkrytého místa, do citlivého místa. Vůbec to nebolelo, takže jsem byl v pohodě. Cullen si toho ale všiml a zjistil, že nejsem Edward. Soptil vzteky, ale nakonec proměnil i Edwarda. Cullen mě poslal do vyhnanství za trest, že jsem se nechal pokousat. Mě to bylo ale fuk, nechtěl jsem, abych musel ještě trpět to naddržování, jakého se těšil Edward. Takže jsem odešel - navždy - navždy jsem se zbavil utlačování, kvůli mému bratrovi. Nyní ale se vracím, abych byl slavnější než můj brácha Edward. Dokážu to.

Kunkruxudom, Edwardův brácha.

Čhyťřěj čláňěk

26. června 2009 v 15:36 | Edwardův brácha
テンテン
テンテンテンテンテンテン
テンテンテンテンテンテンテンテンテンテンテンテンテンテン
テンテンテンテンテンテンテンテンテンテン
テンテンテンテン
テンテンテンテンテンテン
テンテンテンテンテンテンテンテンテンテンテンテン
テンテンテンテンテンテンテンテン
テンテンテンテンテンテン
テンテンテンテン
テンテン

FAQ o Edwardovu bráchovi

26. června 2009 v 15:17 | Edwardův brácha |  Dotazy?

Jak vypadám?
Tak, to jsem já. Snažím se na všech fotkách působit tajemně, ani nevím proč. Kdybyste to věděli, napište prosím do komentářů.

Kolik mi je let?
Je mi o trošku víc než Edwardovi Cullenovi. Jsem přeci starší, to dává rozum.

Co rád jím?
Jím rád v restauraci U Starého blázna, a to krupicovou kaši.

Co jsem?
Jsem Zmutovaný upír.

Co je to Zmutovaný upír?
Speciální druh upíra. Sice neumím plavat. Smím ale vycházet kdy chci na sluníčko, nemusím pít krev, rád a často jím. Jsem jen trošku bledý a mám nadpřirozené schopnosti v oblasti smyslů.


Jak se vyrábí Zmutovaní upíři?
Stalo se to tak, že se mi upíří jed dostal do jednoho velmi citlivého místa. Toto místo je specifické tím, že reaguje jinak na upíří jed, než normálně po celém těle. Proto nejsem normální upír.

Můj životní sen?
Stát se slavnějším, než je Edward Cullen, můj brácha.

Další otázky mi prosím pokládejte v komentářích, budu vám moc vděčný.

Deník 0.1

26. června 2009 v 15:02 | Edwardův brácha |  Deníček Edwardova bráchy
Čaáhoj,
jsem tu. Jsem tu opět. A to za účelem, abych vám sdělil několik novinek - shrňme to - zkrátka, je tu první zápis do mého Deníčku.

Jak asi víte, můj bratr Edward je čím dál slavnější. Důkladně plánuji strategii, jak se proslavit víc, než on. Zapsat se do dějin, ano, to je můj sen. Od té doby, co matka zemřela na chřipkovou epidemii se cítím jaksi opuštěný, spokojený, ale opuštěný. Bydlím v Rain Town, malé dědince v Severní Americe. Nikdo tam moc nebydlí, jen pár sedláků, trakařů a další různé obyvatelstvo středních vrstev - znáte to. Včera jsem byl na večeři v restauraci U Starého blázna, když v tom -

- uviděl jsem ji. Byla to ona.

Dlouho jsem toužil po partnerce, byl jsem tak opuštěný. Vysnil jsem si ji, dívka menšího vzrůstu, světlounce hnědé vlasy s plavým přelivem, střižené po ramena, kulaté, hnědé oči, v slušivé, černé, letní bundičce. Byla velmi mladá, takových 12 let, řekl bych. Uznávám, určitý věkový rozdíl by tu byl, ale ne víc jak 5 let, což by se dalo považovat za přijatelné. Zamiloval jsem se na první pohled, hned jsem k ní vykročil. Nikdy dřív jsem ji v Rain Town neviděl a tak jsem se navázal kontakt. "Zdravím. Vy jste se sem nově přistěhovala?", zeptal jsem se. "Ano, rodiče zde zakoupili domek. Budu tu bydlet společně se starším bratrem, oni bydlí v Evropě.", řekla mi. Zaradoval jsem se z její otevřenosti a pokračoval jsem. "Kdo, oni. Tví rodiče?" vymáčkl jsem ze sebe, strachujíci se, že něco pokazím. "Tak jseš blbej? To je přece jasný.", odvětila. Zatvářil jsem se zklamaně, ach, nepovedlo se. Už jsem byl na odchodu, když mě kdosi oslovil. "Neodcházej, prosím! Já to tak nemyslela. Něchtěla jsem být ošklivá, víš, když mluvím s někým, jako jsi ty - prostě nevím, co mluvím.", řekla mi zase ta dívka. "Jmenuji se Marta." - "Já jsem Edwardův brácha." , řekl jsem. "Bydlíš daleko od Vily Vilekuly? Tam totiž bydlíme - já a bratr." , ptala se Marta. "Ne, je to kousek. Můj dům je stavěný z naplaveného dřeva a z plachet mojí lodi, přijel jsem přes moře a ztroskotal zde. Tak jsem si tu vystavěl chýši.", "Určitě se musíme znovu sejít -", zarazila se. "- teda jestli by jsi chtěl." Srdce mi radostí poskočilo. "No jistě!", vykřikl jsem. "Dobrá, dobrá. Dám ti své číslo, už musím jít. Bratr by se zlobil. Měj se hezky, a brzo napiš!", vyběhla ven z restaurace a byla ta tam.

Zůstal jsem stát jako opařený. V ruce jsem svíral lístek s jejím číslem. To číslo už umím zpaměti.
602 838 *cenzura*

Moje smutná minulost

25. června 2009 v 20:10 | Edwardův brácha |  Edwardův brácha
Čaahoj,
tak bych řek, že byste chtěli vědět, proč vlastně chci být známější než můj bratr, Edward. Je to smutná historie, řekl bych. Psal se rok 1898. Matka vždy upřednostňovala Edwarda nade mnou. Jsem starší, což znamená, že mám právo na dědictví (to v té době bylo). Matka ale měla ráda mého bratra více, přála mu dědictví, ale nemohla s tím nic dělat. Byli jsme bohatí, takže jsem měl mít dost peněz do konce života. Matka na mě byla proto krutá, protože její Edward měl žít ve vyhnanství, protože byl druhorozený. Byla tak krutá, že i přes mé výtečné školní výsledky mě poslala do speciálního ústavu pro postížené, kde pracovala. Mohla na mě tak v pohodě zkoušet svoje týrací nástroje, např. nažhavené kleště, svěrací kazajku, ostnatou jámu, bičíky apod. Jednoho dne mě dokonce nechala hodit do gigantické láhve s nějakým roztokem, ve kterém byli naložení obrovští brouci. Po čase se mi začala svlékat kůže, ale naštěstí mě vytáhla.
Konečně do tohoto týrání zasáhla chřipková epidemie. Matka umírala a můj bratr, Edward též.


POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ, JSEM PŘÍLIŠ DOJAT, NEŽ ABYCH MOHL POKRAČOVAT V PSANÍ.

Kunkudubrum, Edwardův brácha.

Edwardův brácha to rozjíždí!

25. června 2009 v 18:46 | Edwardův brácha
Čaajo,
já jsem Edwardův brácha a právě sem se rozhod, že Edward Cullen se nějak moc proslavil což znamená, že já nechci zůstat pozádu a taky se chci proslavit, a to ve světě blog.cz. Možná že už mě znáte ze svých komentářů co máte na svým bUogÍíSqu, což znamená, že se moje sláva už rozmáhá.

Jenom pro vaší informaci,já nejsem ani Emmett,ani Jasper,takže aby nedošlo k nedoruzomění.

Já jsem totiž úplně neznámý, utajený bratr Edwoška Cullena. Moje jméno vám ale neprozradím, velevážení, ale říkejte mi prosím zatím jenom Edwardův brácho. Takže se mějte pěkně, velevážení, a doufám že letní svátky strávíte v rodinném kruhu v klidu a pokoji...)poetické(

Kunkubrum, váš Edwardův brácha.